kacpaw91 napisał(a):

|
Brożek nie radzi sobie za granicą, a grał znacznie lepiej od naszych asiorów. Gdyby teraz wrócił pewnie wygryzł naszych napastników. Dudu przegrał rywalizację z Brożkiem, a nie z Genkov, czy Bitonem. Ciężko ich teraz porównywać. To już nie ten poziom co dawniej.
|
Podejrzewam, że z Brożkiem byłoby tak samo jak z powrotem Żurawskiego. Dlaczego tak myślę? Wiele lat temu miał możliwość odejścia z Wisły wraz z Błaszczykowskim. Uznał, że jest za młody (sic!) na pójście do Francji. Poza tym rywalizował o króla strzelców ze Svitlicą

Za to dojrzał i poszedł do Turcji.
Gdzie dziś jest Błaszczykowski a gdzie Brożek?
Z Brożka już nic nie będzie, brak mu charakteru.