zybert77 napisał(a):

|
Statystyki bramek nie strzelają.
|
Mając na myśli statystyki mówię o bramkach i asystach, a nie o rozegranych meczach, czy ilości kontuzji.
zybert77 napisał(a):

|
Z faktu, że Niedzielan strzelał sporo bramek przed Wisłą nie wynikło, że będzie strzelał więcej dla Wisły. Na tej samej zasadzie to, że strzelał dla Ruchu nie przełożyło się na Cracovię.
|
Przypominam, że na początku sezonu doznał kontuzji i nie grał kilka miesięcy. Potem Brożek był w dobrej dyspozycji, podobnie jak Boguski. Niedzielan się potem znowu odnalazł w innych drużynach. Porażka? Bednarz nie mógł przewidzieć jego kontuzji. Przed nią w Wiśle zagrał kilka meczów i nie prezentował się źle, wręcz przeciwnie.
zybert77 napisał(a):

|
Tak samo z Dudu, który w Wiśle był mega ogórkiem, a coś tam pokazuje na Węgrzech i w Finlandii.
|
zybert77 napisał(a):

|
Ot w Wiśle są większe wymagania. Śmiem twierdzić, że Genkov z Bitonem nawet prosto z knajpy zagraliby lepiej niż Dudu goalmachine
|
Brożek nie radzi sobie za granicą, a grał znacznie lepiej od naszych asiorów. Gdyby teraz wrócił pewnie wygryzł naszych napastników. Dudu przegrał rywalizację z Brożkiem, a nie z Genkov, czy Bitonem. Ciężko ich teraz porównywać. To już nie ten poziom co dawniej.