bakiagh napisał(a):

Właśnie gruchnęła informacja, że Andrzej Rusko przestał być prezesem Ektraklasy S.A.. Jego następcą ma być ktoś z dwójki Basałaj - Miklas.
Jakoś ta dymisja Basałaja teraz wygląda mi na mniej dramatyczną.
|
a Ciebie to dziwi? Sądzisz, że Stan nie wie co będzie robić po odejściu z Wisły?
Tego pokroju ludzie nie są zbyt długo bez pracy, jakoś jest na nich popyt
Pytanie podchwytliwe - gdzie pracował Bednarz po odejściu z Wisły? Trochę czasu od meczu z Levadią minęło a jakoś nie znalazł się chętny klub na tego specjalistę (choć klubów ze sporymi budżetami w Polsce jest coraz więcej).