Wyświetl pojedynczy post
zybert77
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1278
Stary 14.03.2012, 16:25
bakiagh napisał(a):Wyświetl post
Właśnie gruchnęła informacja, że Andrzej Rusko przestał być prezesem Ektraklasy S.A.. Jego następcą ma być ktoś z dwójki Basałaj - Miklas.
Jakoś ta dymisja Basałaja teraz wygląda mi na mniej dramatyczną.
a Ciebie to dziwi? Sądzisz, że Stan nie wie co będzie robić po odejściu z Wisły?

Tego pokroju ludzie nie są zbyt długo bez pracy, jakoś jest na nich popyt

Pytanie podchwytliwe - gdzie pracował Bednarz po odejściu z Wisły? Trochę czasu od meczu z Levadią minęło a jakoś nie znalazł się chętny klub na tego specjalistę (choć klubów ze sporymi budżetami w Polsce jest coraz więcej).
Odpowiedz cytując