Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17825
Stary 14.03.2012, 16:17
Galonek napisał(a):Wyświetl post
Ilekroć oglądam grę Kirma, to przypominają mi się słowa jego trenera z poprzedniego klubu - NK Domzale: "Andraż zapowiadał się na świetnego defensywnego pomocnika, ma niesamowitą wydolność". Rzeczywiście, kondycji Kirmowi odmówić nie można. Z szybkością też jest nieźle. Jedynym problemem jest fakt, że piłka mu przeszkadza w grze.
Dziwi mnie też, dlaczego w Wiśle oglądamy innego Kirma, niż w kadrze Słowenii. Tłumaczenia o innych systemach gry do mnie nie przemawiają, bo tych już trochę Biała Gwiazda przerabiała, odkąd Andraż jest w zespole. Szkoda, że nie udało się go korzystnie sprzedać po MŚ.
Dokładnie, jakiś czas temu stwierdziłem, że na skrzydło to on mi nie pasuje i że tą jego wydolność i strzały z dystansu wykorzystałbym w środku pomocy. Kto wie, czy to nie byłaby najlepsza pozycja dla niego. Tak samo awaryjnie wypróbowałbym Jovanovicia na prawym skrzydle. Jednak takie rzeczy można albo przy bardzo dobrym wyniku, albo w sparingach.
Odpowiedz cytując