Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#555
Stary 14.03.2012, 15:53
Zwitter napisał(a):Wyświetl post
Może ktoś potwierdzić czy tak jest?
W zeszłym sezonie było inaczej bo Lech był finalistą Pucharu Polski a w pucharach nie zagrał, a w finale zagrał z Legią ale Legia miała puchary zagwarantowane za ligę, gdzie była na trzecim miejscu.
Jak to w końcu jest?
Legia nie była mistrzem Polski. Był taki sezon, że jak MP zdobył PP to grał finalista (i tak było), a w którymś z następnych zdobył medalista MP i grała czwarta drużyna. Dlatego warto znaleźć jakiś dokument, który to określa.
Odpowiedz cytując