Zwitter napisał(a):

Może ktoś potwierdzić czy tak jest?
W zeszłym sezonie było inaczej bo Lech był finalistą Pucharu Polski a w pucharach nie zagrał, a w finale zagrał z Legią ale Legia miała puchary zagwarantowane za ligę, gdzie była na trzecim miejscu.
Jak to w końcu jest?
|
Legia nie była mistrzem Polski. Był taki sezon, że jak MP zdobył PP to grał finalista (i tak było), a w którymś z następnych zdobył medalista MP i grała czwarta drużyna. Dlatego warto znaleźć jakiś dokument, który to określa.