MatMario napisał(a):

|
OK farta holendrzy tutaj przynieśli ale co poza tym? CO?
|
Hmm mistrzostwo plus najwięcej punktów rankingowych w klasyfikacji UEFA (od czasów Wisły Kasperczaka)?
Dzięki nim można serio myśleć o łatwiejszym starcie w kolejnych rogrywkach (późniejsze przystąpienie latem do rozgrywek). Uprzedzając szyderę, ewentualny start Wisły w pucharach w 2012 roku jest bardziej niż realny.
Całkiem sporo jak na początek. Wystarczyło pójść za ciosem i pozwolić kontynuować przebudowę zespołu z pieniędzy zarobionych dzięki występom w pucharach.
No ale jak to, tak bez Polaków?
Przyjdzie Łysy, błyśnie glacą i wynik osiągnie natychmiast. W końcu od poprzedniego razu ilość filmików na youtube powiększyła się wielokrotnie... może Beto wróci, bo na Bitona nas nie stać.... albo inny Dudu "goalmachine" Omagbemi