Wyświetl pojedynczy post
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1264
Stary 14.03.2012, 15:14
Sukces holenderskiej myśli szkoleniowej, dobre podstawy, zastępowanie zawodników słabszych lepszymi... Cud miód malina.

Prawie zapomniałem że mistrzostwo na wiosnę to nam podarowali rywale którzy prezentowali się DRAMATYCZNIE. Prawie zapomniałem że przyjeżdżało tutaj Podbeskidzie i nas tłukło, prawie nie pamiętam że Górnik Zabrze przyjechał i dojebał "MISTRZOWI" na jego stadionie.

Prawie nie pamiętam meczu z Litexem na wyjeździe gdzie zagraliśmy dramat. Prawie nie pamiętam jak wyglądał mecz na Cyprze, bo pamiętałbym dramat a nie to że nam 3 minut brakło, te 3 minuty to było jak jedna połowa w zbliżonych do siebie jakościowo drużynach. Prawie też nie pamiętam jaki to klub MEGA FARTEM awansował z grupy LE z najgorszym bilansem bramkowym w historii tych rozgrywek, tak jak i nie pamiętam że Odense wyrwało punkty na wyjeździe w ostatniej minucie, punkty których nie potrzebowało i które nic im nie dawały.

OK farta holendrzy tutaj przynieśli ale co poza tym? CO?
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując