Szpen napisał(a):

|
i znów ryżego wina że od lat te przywileje są? Kaczka miał rok i zrobił coś z tym? Tu nie ma co walić na oślep czyja wina, tylko olać wszelkie próby torpedowania i zabrać się do robty. tyle że taką robotę nie wykonuje tylko ekipa rządząca, a cały parlament. Inaczej znów przyjdą palić opony i rzucać kamieniami jak górnicy. Albo jak dzisiaj mundurówka, która nie chce robić dłużej. Widziałeś jak okoniem styoją związki? Tu trzeba wsparcia całego parlament żeby rozbić ten beton.
|
tak 4,5 roku to jak widać za mało

? Może zaśpiewamy 100 lat


Przecież PO nie będzie piłowała gałęzi na której siedzi.......