Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16151
Stary 14.03.2012, 15:14
Szpen napisał(a):Wyświetl post
i znów ryżego wina że od lat te przywileje są? Kaczka miał rok i zrobił coś z tym? Tu nie ma co walić na oślep czyja wina, tylko olać wszelkie próby torpedowania i zabrać się do robty. tyle że taką robotę nie wykonuje tylko ekipa rządząca, a cały parlament. Inaczej znów przyjdą palić opony i rzucać kamieniami jak górnicy. Albo jak dzisiaj mundurówka, która nie chce robić dłużej. Widziałeś jak okoniem styoją związki? Tu trzeba wsparcia całego parlament żeby rozbić ten beton.
tak 4,5 roku to jak widać za mało ? Może zaśpiewamy 100 lat Przecież PO nie będzie piłowała gałęzi na której siedzi.......
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!