Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Clapham
Senior Member
Od: 12.2007
Skąd: Londyn
Offline
#
19363
14.03.2012, 15:12
Mecz Ruch-Legia już był w 10. kolejce. 0-1 po bramce Ljuboi. Nie za ciekawy o ile dobrze pamiętam.
Podejrzewam, że w Legia - Ruch będzie jednak podobnie.
Clapham
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Clapham
Znajdź inne posty napisane przez Clapham