JrQ- napisał(a):

omg, jak mnie śmieszą takie teksty forumowych znawców
....eczka bo co, bo kontuzje ma?
walnij sie w łeb, moze pomoże
|
dokładnie to to co napisał Marszałek
I Maora juz nie rozpatruje sie w kwestii czy ma kontuzje, tylko czy jej nie ma.