AS82 napisał(a):

|
Abstrahując od tego kto ma racje w tym jałowym sporze ,to widać ,że tym partyjnym chu*om nie zależy na dobru wspólnym Polski ,tylko na tym czyje będzie na wierzchu. Jakieś wojny na projekty . A siądże bucu z PO z bucem z PISu i napiszcie razem projekt ,albo powiedzcie ten projekt jest dobry my go poprzemy ,to zamiast tego ciągłe podpinanie się pod coś albo jakies chore szantaże
|
Amen.
Gwiaździsty napisał(a):

Powinien to, powinien sio. To powiedz to ryżemu magikowi, ale chyba Cię nie posłucha . Bo on stoi na straży tego stanu czyli b. ubek 7-8 tys. emerytury a jego ofiara 1100 zł. Ciekawe tez czy zlikwiduje przywileje prokuratorom, sędziom, całemu wymiarowi tzw. tfu.. "sprawiedliwości" ? Temu postkomunistycznemu klanowi.
Na takich mają zapier...ć polscy murzyni do 67 roku zycia, płacic składki, żeby tamci mogli opływać w dostatku.
|
i znów ryżego wina że od lat te przywileje są? Kaczka miał rok i zrobił coś z tym? Tu nie ma co walić na oślep czyja wina, tylko olać wszelkie próby torpedowania i zabrać się do robty. tyle że taką robotę nie wykonuje tylko ekipa rządząca, a cały parlament. Inaczej znów przyjdą palić opony i rzucać kamieniami jak górnicy. Albo jak dzisiaj mundurówka, która nie chce robić dłużej. Widziałeś jak okoniem styoją związki? Tu trzeba wsparcia całego parlament żeby rozbić ten beton.