Belzebub napisał(a):

|
w przypadku finału Legia-Wisła i zdobycia przez Legię mistrzostwa, gramy w Lidze Europy z Pucharu Polski, nie zależnie czy go zdobędziemy
|
Tak by z tego wynikało. Licze na finał Wisła - Legia. I w razie potknięcia mamy "koło ratunkowe"