Wyświetl pojedynczy post
Aletsch
Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#551
Stary 14.03.2012, 14:48
Belzebub napisał(a):Wyświetl post
w przypadku finału Legia-Wisła i zdobycia przez Legię mistrzostwa, gramy w Lidze Europy z Pucharu Polski, nie zależnie czy go zdobędziemy
Tak by z tego wynikało. Licze na finał Wisła - Legia. I w razie potknięcia mamy "koło ratunkowe"
Odpowiedz cytując