Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16147
Stary 14.03.2012, 14:08
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
A kto będzie wtedy płacił takim Przybyłom (ten prokurator wojskowy co "usiłował" popełnić samobójstow strzelając sobie w ...policzek), który w wieku 41 lat jest już na emeryturze i dostaje miesięcznie 6 tys. na łapkę (wg. mediów)?
jak chce, niech idzie. tylko powinien dostać emerytury tyle, ile sobie wypracował. Wszystkie przywileje trzeba zlikwidować.