Gwiaździsty napisał(a):

|
A kto będzie wtedy płacił takim Przybyłom (ten prokurator wojskowy co "usiłował" popełnić samobójstow strzelając sobie w ...policzek), który w wieku 41 lat jest już na emeryturze i dostaje miesięcznie 6 tys. na łapkę (wg. mediów)?
|
jak chce, niech idzie. tylko powinien dostać emerytury tyle, ile sobie wypracował. Wszystkie przywileje trzeba zlikwidować.