Wyświetl pojedynczy post
zybert77
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1257
Stary 14.03.2012, 13:56
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Ten "Pan Prezes" i poprzedni mogli ruszyć dupę i się zainteresować budową stadionu który potem ma zapełnić. Od jego wyglądu zewnętrznego - po funkcjonalność. A nie po zakończeniu budowy płakać że to za małe, tamtego nie ma, a wygląd jak po II wojnie. Wiele rzeczy można było poprawić w trakcie budowy o czym była mowa przez lata nawet na tym forum- w odpowiednim temacie
Nie rozśmieszaj mnie. Stadion już wtedy stał. Tu masz galerię jak zmieniał się stadion, sam sobie poszukaj tej z momentu kiedy Basałaj przychodził.

http://www.wisla.krakow.pl/pl/budowa_stadionu/

Na tym etapie to możesz sobie przeprojektować ścianki działowe. Pod warunkiem, że zapłacisz za zburzenie tych, które tam już stały.

Chcesz kogoś obarczyć winą? Proponuję Wisłę Kraków i Cupiała. Podpowiedź - w czasie kiedy stadion był ostatni raz przeprojektowywany (bo Majchrowski liczył na Euro 2012) w klubie prezem był Wilczek. I to był jedyny, funkcyjny pracownik tego klubu, a dla klubu to była ostatnia szansa żeby coś z tego projektu uratować. Wszyscy inni pracownicy (włączając sprzątaczki) zostali zwolnieni kiedy klub zaliczył kolejną wtopę w pucharach.

Ot Cupiał dostał kolejnej amby... jak widać nic się nie nauczył do dziś.
Odpowiedz cytując