szprotson napisał(a):

|
Mamy obronę nie mamy ataku, no ale czym sie przejmować w końcu w Polsce od zawsze "najważniejsze zero z tyłu"
|
Zmiana trenera i nagle się okazuje, że jednak mamy obronę... Wcześniej nie było obrony, ale był atak... Niech mi ktoś powie w końcu jak to jest jest?