Wyświetl pojedynczy post
art
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17820
Stary 14.03.2012, 13:56
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Mamy obronę nie mamy ataku, no ale czym sie przejmować w końcu w Polsce od zawsze "najważniejsze zero z tyłu"
Zmiana trenera i nagle się okazuje, że jednak mamy obronę... Wcześniej nie było obrony, ale był atak... Niech mi ktoś powie w końcu jak to jest jest?
Odpowiedz cytując