|
Co do twojego składu to może lepiej nie wystawiać bramkarza na prawej obronie, aczkolwiek może ma jakiś ukryty talent ; ).
Ja bym spróbował na miejscu Probierza zestawić tak skład: Pareiko - Lamey, Jaliens, Bunoza, Diaz - Jovanović, Wilk, Garguła, Melikson - Iliev, Genkov. Ciekaw jestem eksperymentu z wystawieniem Jovanovicia jako skrzydłowego. Mając takie problemy ze skrzydłami jak ostatnio nie byłby to wcale zły pomysł. Co do Garguły prezentuje się on od jakiegoś czasu poprawnie, z pewnością lepiej na niego postawić niż na Nuneza. Na miejscu Probierza przy dobrym wyniku wpuściłbym kogoś młodego z ławki. Trzeba zweryfikować potencjał poszczególnych graczy, a nie ratować się słabym niestety Paljiciem. W dalszym rozrachunku będzie to bardziej opłacalne.
|