Wyświetl pojedynczy post
Wertian
Senior Member
 
Od: 02.2007
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1254
Stary 14.03.2012, 12:35
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Ten "Pan Prezes" i poprzedni mogli ruszyć dupę i się zainteresować budową stadionu który potem ma zapełnić. Od jego wyglądu zewnętrznego - po funkcjonalność. A nie po zakończeniu budowy płakać że to za małe, tamtego nie ma, a wygląd jak po II wojnie. Wiele rzeczy można było poprawić w trakcie budowy o czym była mowa przez lata nawet na tym forum- w odpowiednim temacie
Hah, przepraszam, ale na tym forum to mówi się dużo, i tego akurat za wyznacznik czegokolwiek bym nie przyjmował. Stadion budowało miasto i to w sytuacji gdy pieniędzy w budżecie zaczynało już brakować nie tylko na infrastrukturę... dodatkowo dokładanie do stadionu stało się bardzo niemodne i politycznie niepopularne. Tutaj sam Chrystus by Miasta nie przekonał by dołożyć coś jeszcze... a co dopiero Basałaj. Badźmy uczciwi w ocenie, apeluję.
"Not to touch the earth not to see the sun"
Odpowiedz cytując