Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1249
Stary 14.03.2012, 12:19
Babba napisał(a):Wyświetl post
Ale co ma Basałaj do budowy stadionu? Za to odpowiada miasto, a realizacją zajmował się ZIKiT, nie Pan Prezes.
A do czego miał cokolwiek Basałaj? Stadion budowało miasto, bazy też nie mógł poprawić bo właściciel nie dał kasy, co robił Pan Prezes przez prawe dwa lata? Jedno co to Małeckiego zawiesił, szczere gratulacje.

Co z hasiokiem obok trybuny północnej? To też nie prezes? To ja dziękuję za takiego prezesa.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując