Temat
:
Aktualni pracownicy Wisły Kraków: prezes, marketing...
Wyświetl pojedynczy post
pozowski
Member
Od: 03.2010
Offline
#
1246
14.03.2012, 12:16
MatMario
napisał(a):
Jeszcze na mojej krótkiej liście są dwie persony,
rzecznik
i Antkowiak. Ale jeśli nowy prezes będzie chciał dobrze zacząć to Antkowiak jest pierwszy w kolejce.
Jak jest moda na powroty do Wisły to proponuję Jurczyński Jerzy
pozowski
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pozowski
Znajdź inne posty napisane przez pozowski