Wyświetl pojedynczy post
Babba
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1244
Stary 14.03.2012, 12:06
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Historia oddawania stadionu, wykończenia, parkingów, biletów, odstępowania karnetów o choćby planach poprawy bazy nie wspominając. Trochę dużo tych powodów żeby nie płakać.
Ale co ma Basałaj do budowy stadionu? Za to odpowiada miasto, a realizacją zajmował się ZIKiT, nie Pan Prezes.
Odpowiedz cytując