Cisse99 napisał(a):

|
Ja z wielką chęcią widziałbym powrót Grzesia Mielcarskiego nawet w roli prezesa zarządu.
|
Mowisz o tym, ktory na kazdym kroku jedzie na Wisłe kiedy tylko moze? Jak ten to fajny wybor, nie powiem. Ja mam goscia dosc jak słucham komentarzy w C+ a co dopiero jak bedzie w Wisle