Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1241
Stary 14.03.2012, 11:37
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Basałaj miał zadanie. Zapełnić stadion. To dziś podstawa egzystencji każdego klubu. Brak wyobraźni, może doświadczenia spowodował ze połowa miejsc świeci pustkami. A za najem trzeba płacić. Historia oddawania stadionu, wykończenia, parkingów, biletów, odstępowania karnetów o choćby planach poprawy bazy nie wspominając. Trochę dużo tych powodów żeby nie płakać.

Nie mamy pojęcia co się dzieje z kasą w klubie, dlatego ciężko o czymkolwiek mówić.
Ogólnie to jest dobrze ,że ten stadion mamy. Tylko Wisła nie dorosła systemowo do tego aby jego potencjał wycisnąć do ostatniej kropli. Tutaj pada kolejny mit wałkowany przez wiele lat w Polsce ,że jak już będą stadiony to polska piłka przekształci się w drapieżnego tygrysa. Już podczas budowy "naszego" obiektu byłem święcie przekonany ,że przy takiej polityce jaką prowadzi Wisła od lat ,z frekwencją będzie krucho. Zapełnienie tego obiektu po brzegi ,raczej będzie miało miejsce od wielkiego dzwonu.
Ostatnio edytowane przez Bronex : 14.03.2012 o godz. 11:40.
Odpowiedz cytując