Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1239
Stary 14.03.2012, 11:12
Basałaj miał zadanie. Zapełnić stadion. To dziś podstawa egzystencji każdego klubu. Brak wyobraźni, może doświadczenia spowodował ze połowa miejsc świeci pustkami. A za najem trzeba płacić. Historia oddawania stadionu, wykończenia, parkingów, biletów, odstępowania karnetów o choćby planach poprawy bazy nie wspominając. Trochę dużo tych powodów żeby nie płakać.

Nie mamy pojęcia co się dzieje z kasą w klubie, dlatego ciężko o czymkolwiek mówić.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując