|
Basałaj miał zadanie. Zapełnić stadion. To dziś podstawa egzystencji każdego klubu. Brak wyobraźni, może doświadczenia spowodował ze połowa miejsc świeci pustkami. A za najem trzeba płacić. Historia oddawania stadionu, wykończenia, parkingów, biletów, odstępowania karnetów o choćby planach poprawy bazy nie wspominając. Trochę dużo tych powodów żeby nie płakać.
Nie mamy pojęcia co się dzieje z kasą w klubie, dlatego ciężko o czymkolwiek mówić.
|