Temat
:
Aktualni pracownicy Wisły Kraków: prezes, marketing...
Wyświetl pojedynczy post
*KoTeK*
Senior Member
Od: 09.2003
Skąd: Reymonta 22
Offline
#
1238
14.03.2012, 11:02
Ajax
napisał(a):
Myślałem że na forum będzie euforia co ze słynnym "Ba$ałaj $pierdalaj"?
Ja tam jestem w euforii
Czekam jeszcze, aż wyje*** Naszego zajebistego spikera
Żebyśmy czasem w nagrodę nie dostali Basałaja 2 :]
Ostatnio edytowane przez *KoTeK* : 14.03.2012 o godz. 11:19.
*KoTeK*
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do *KoTeK*
Znajdź inne posty napisane przez *KoTeK*