Wyświetl pojedynczy post
*KoTeK*
Senior Member
 
Od: 09.2003
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1238
Stary 14.03.2012, 11:02
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Myślałem że na forum będzie euforia co ze słynnym "Ba$ałaj $pierdalaj"?
Ja tam jestem w euforii
Czekam jeszcze, aż wyje*** Naszego zajebistego spikera

Żebyśmy czasem w nagrodę nie dostali Basałaja 2 :]
Ostatnio edytowane przez *KoTeK* : 14.03.2012 o godz. 11:19.
Odpowiedz cytując