Temat
:
Aktualni pracownicy Wisły Kraków: prezes, marketing...
Wyświetl pojedynczy post
Henio1
Member
Od: 04.2011
Offline
#
1236
14.03.2012, 10:50
Jak Ja bym chciał powrotu Tadzia Czerwińskiego . . . ehh dobrze , że za marzenia się nie płaci
Henio1
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Henio1
Znajdź inne posty napisane przez Henio1