Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
tomek100
Senior Member
Od: 12.2008
Offline
#
16127
14.03.2012, 10:43
orzeu
napisał(a):
Co Ty chlopaku myslisz ze jestes ekspertem od internetowych pyskowek i jak komus wyskoczysz z frustracja to juz wygrales?
Poszukaj lepiej to moze gdzies frystracje znajdziesz, ja sie czuje bardzo dobrze
Zreszta o czym z Toba gadac skoro brak akceptacji dla czyjegos pomyslu i przedstawieniem wlasnej wizji jest wg ciebie rownoznaczny z "niechecia na ulepszanie Polski"
Przychodzi Szpenio do kolegi i mowi: "mam pomysl, zbudujmy sobie dom", kolega na to: "ok, ale mam inny pomysl, zbudujmy dwa domy!", odpowiedz Szpenia "Ty glupi chuju, nie chcesz ze mna Polski ulepszac? Jak smiesz miec inny pomysl niz moj!" ....a kabaret
Kabaretem jest to, że tak to działa w obie strony (PO-PiS) - dokładanie tak samo. Niestety.
tomek100
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tomek100
Znajdź inne posty napisane przez tomek100