Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Niebieski1920
Senior Member
Od: 09.2006
Offline
#
19361
14.03.2012, 10:16
Biorac pod uwage fakt ze na ostatnim udziale w LE mimo wszystko Ruch zarobil oraz to ze lada moment ma dojsc powazna umowa sponsorska to raczej nikt w Chorzowie nie odpuszcza walki ani o MP ani o podium
Niebieski1920
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Niebieski1920
Znajdź inne posty napisane przez Niebieski1920