AYALA napisał(a):

|
tylko że ta wizja jest bardzo kosztowna,bo wszyscy wiemy ile zarabia Jaliens,Lamey,Illiev.Pozatym nigdzie sie już ich nie sprzeda za 2-3 mln € jak Legia Rybusa czy Borysiuka i o to pewnie też chodzi Panu Cupiałowi.
|
A czy to czasem nie dzięki tej wizji zarobiliśmy 2,1 mln euro za IV Rundę LM i dalsze pieniądze z LE.No, ale zawsze możemy zrezygnowac z tych niepotrzebnych wydatków na rzecz chwalebnych meczów z Levadią i Karabachem

Ja wiem, że najlepiej byłoby żeby dopłacali do swojej gry, ale takich piłkarzy niestety trudno znalezc.
A co do Rybusów i Borysiuków to jasne tylko jak mamy ich w obecnych warunkach sobie wychowac? To już jest sprawa tej mitycznej Akademii o której wałkujemy 15 lat.Dopóki ona nie powstanie jesteśmy zmuszeni szukac zawodników po innych klubach.