Najśmieszniejsza w tym wszystkim jest nagonka medialna na politykę transferową klubu w ostatnich miesiącach.Po pierwszym meczu z Apoelem Valckx był Bogiem, który ma wizję budowy Wielkiej Wisły, w tej chwili do spółki z Basałajem są gnojeni ze wszystkich stron.Prawda jest taka, że aby ocenic realne efekty ich pracy trzeba w pierwszej kolejności wziąc pod uwagę realne możliwości jakie mieli.Od czasu zatrudnienia Valckxa zrobiliśmy 3 transfery gotówkowe - Melikson, Genkov oraz Jovanovic - jeden absolutnie wybitny, drugi zdecydowanie pomógł w wywalczeniu MP a trzeci w czołówce PO w kraju, w dodatku jeszcze ze względu na wiek mocno perspektywiczny.Wymienianie Branco czy Lamey'a jest absurdalne - pierwszy sklecony na wczoraj już po zamknięciu okienka, drugi podobno na pierwotnej liście transferowej Valckx'a był daleko.
O Jaliensie powiedziano w zasadzie wszystko - jestem przekonany, że gdyby była taka możliwosc to każdy rozsądny człowiek na miejscu Valckx'a by go do Nas ściągnął.Na papierze miał wszystko żeby się stac drugim Cleberem i zdecydowanie najlepszym obrońcą w Lidze.
Tak jak już kiedyś pisałem od Basałaja i Valckx'a wymagano by na śmietniku znaleźli świeżutki garnitur od Armaniego.Na śmeitniku się nie udało, ale za to w lumpeksie 3 kategorii już tak - cóż, widocznie to było dla Cupiała za mało...

Najłatwiej jest mówic, że nie wyszło to to i to.Najłatwiej jest oceniac po fakcie skutki danego ruchu.Niestety życie to nie jest FM w wersji dla mało ambitnych gdzie przed ważnym meczem możesz sobie zrobic save i próbowac do oporu.
Zwolnienie Valckx'a to w tej sytuacji kwestia czasu.Pytanie brzmi czy w czerwcu czy może jeszcze wcześniej.Większosc na Forum chciała Wisły polskiej to będzie ją miała - polskiej czyli w tym wypadku nijakiej.