Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 14.03.2012, 08:30
W strukturze funkcjonowania klubu takiego jak Wisła od samego początku ery Cupiała kolejni prezesi mieli tyle do powiedzenia co nic. Zarząd wykonuje u nas polecenia góry RN vel samego Cupiała. Basałaj mógł mówić o budowie tego czy tamtego ale realia w jakich przyszło mu pracować już na dzień dobry w momencie wyprzedaży drużyny okazały się inne od tych, które skłoniły go do pracy w klubie. Czas na kolejnego figuranta - nikt poważnym w tym klubie nie zachce pracować dopóki nie zmieni się właściciel, który ma wszystko w czterech literach.
Pomijając fakt, że Basałaj nie nadawał się do roli prezesa bo poza pustymi frazesami nie było materii.
Teraz Bednarz siłą rzeczy stał się jednoosobowym członkiem zarządu za moment zostanie również dyrektorem sportowym bo to nie koniec dymisji w klubie.
Ostatnio edytowane przez Merkury : 14.03.2012 o godz. 08:42.