kacpaw91 napisał(a):

|
Jakiś czas temu obiło mi się o uszy, że Lechia chce wykorzystać środki unijne na budowę bazy. W tym wypadku pewnie trzeba mieć jakiś 10% wkład własny. Taka baza kosztuje ok. 50-60 milionów. Czy 5-6 milionów złotych byłoby wielkim problemem dla czegoś co dałoby przyszłość klubowi? Jeżeli tak to nie mamy co marzyć o tym, że będzie lepiej.
|
Skąd Wy macie takie bzdurne informacje? Unia daje 30-50%, a nie 90...