babing napisał(a):

|
nie otrzymałem odpowiedzi, dlatego jeszcze raz pytam: Czy na tym forum należy pisać zgodnie z przekonaniami admina, czy można formułować własne wnioski?
|
Masz specjalny temat do takich postów. Poza tym zapoznaj się z regulaminem.
Wracając do tematu - wynik bardzo dobry, a że Amica nie może z Nami od pewnego czasu wygrać - jestem raczej spokojny o awans.