Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#544
Stary 14.03.2012, 07:31
babing napisał(a):Wyświetl post
nie otrzymałem odpowiedzi, dlatego jeszcze raz pytam: Czy na tym forum należy pisać zgodnie z przekonaniami admina, czy można formułować własne wnioski?
Masz specjalny temat do takich postów. Poza tym zapoznaj się z regulaminem.

Wracając do tematu - wynik bardzo dobry, a że Amica nie może z Nami od pewnego czasu wygrać - jestem raczej spokojny o awans.
Odpowiedz cytując