|
Plizga? To ten co trzy "100" z Irtyszem zrypal? Bez jaj, ten gosc wlasciwie tylko z tego jest znany...
Olkowskiego i Modelskiego nie kojarze... To juniorzy?
Niewazne, jesli ty chcesz budowac sklad Wisly w oparciu o zawodnikow takiej "klasy" jak Plizga to ja Ci gratuluje i pytam o ambicje? Przeciesz to pilkarscy analfabeci, z nimi sie nigdzie nie zajdzie, nawet w naszym grajdolku...
|