Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#743
Stary 14.03.2012, 01:45
Plizga? To ten co trzy "100" z Irtyszem zrypal? Bez jaj, ten gosc wlasciwie tylko z tego jest znany...
Olkowskiego i Modelskiego nie kojarze... To juniorzy?

Niewazne, jesli ty chcesz budowac sklad Wisly w oparciu o zawodnikow takiej "klasy" jak Plizga to ja Ci gratuluje i pytam o ambicje? Przeciesz to pilkarscy analfabeci, z nimi sie nigdzie nie zajdzie, nawet w naszym grajdolku...