mihaq napisał(a):

|
Wiadomo, albo może ktoś się domyśla, kiedy można spodziewać się nowego prezesa? Jak długo teoretycznie może trwać taki stan "bezkrólewia"?
|
Jak pisałem ktoś z duetu Wilczek Pilch miał przyjść od 1 lipca. Skoro Basałaj się pospieszył to nowy stary prezes (stary gdyż obaj już przypominam byli) też pewnie będzie szybciej czyli na dniach.