Czyli czystek cd. Jako następcę media widzą podobno kogoś z TF
http://www.sport.pl/sport-krakow/1,1...ezygnowal_.htm.
Cupiał teraz chce polski skład ... zobaczymy jak daleko tak zajedziemy. Naoglądał się Wolskiego itp i myśli, że na gwizdek będzie miał to u siebie - przy okazji zarobi na tym. Paranoja!
Czyli mamy tak: niepewny trener, niegdyś zwolniony dyr sportowy i skład, który zaraz się rozjedzie po świecie...
Nic z tego dobrego nie będzie, przynajmniej nic na to nie wskazuje.