To jest jakaś ukryta ironia, czy naprawdę tak uważasz? Jeśli wg Ciebie Cupiał zarabia na Wiśle, to znaczy, że czas iść spać. Wisła jest zadłużona strasznie, jak na polskie warunki, względem Telefoniki, więc takie pieprzenie, że to dla niego dobry biznes wywołuje śmiech
