Wyświetl pojedynczy post
wislak2119
Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 14.03.2012, 00:26
madziar napisał(a):Wyświetl post
Przeciez Wisla zarzadza tak że juz od jakiegos czasu calkiem niezle na naiej zarabia... Co wlozyl to wyjal z zyskiem wiec skad takie argumenty u Ciebie? Fakt dla kibicow lipa ale jesli chodzi o strone biznesu to perfekt Gdyby tak zarzadzal Telefonika jak zarzadza Wisla to pewnie zyski by podwoil jak nie potroil
To jest jakaś ukryta ironia, czy naprawdę tak uważasz? Jeśli wg Ciebie Cupiał zarabia na Wiśle, to znaczy, że czas iść spać. Wisła jest zadłużona strasznie, jak na polskie warunki, względem Telefoniki, więc takie pieprzenie, że to dla niego dobry biznes wywołuje śmiech