Co do mistrza Polski, to ja uważam, że nic nie wiadomo, końcówka będzie bardzo ciekawa. Jest jeszcze trochę czasu i Legia gra kilka spotkań, w których może stracić punkty. Poza tym jestem ciekaw które miejsce zajmie Ruch

Myślę, że niebiescy mogą tu namieszać.