Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Michacho
Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19359
Stary 14.03.2012, 00:22
Co do mistrza Polski, to ja uważam, że nic nie wiadomo, końcówka będzie bardzo ciekawa. Jest jeszcze trochę czasu i Legia gra kilka spotkań, w których może stracić punkty. Poza tym jestem ciekaw które miejsce zajmie Ruch Myślę, że niebiescy mogą tu namieszać.
Odpowiedz cytując