Marszałek napisał(a):

A on im płacił pensje i dawał kasę na tranfery ? czyli czy to do niego należała ostateczna decyzja kto, jak i gdzie oraz za ile ? To taki pół prezes
|
Niech będzie - Cupiał dał mi nadzieje na normalność w tym klubie. Tak czy siak pozytywny i miły kaprys.