Wyświetl pojedynczy post
madziar
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 14.03.2012, 00:06
snyrting napisał(a):Wyświetl post
Gdyby Cupiał zarządzał Telefoniką tak jak zarządza Wisła, to po dziś dzień, sprzedawałby kable na giełdzie w Balicach.
Przeciez Wisla zarzadza tak że juz od jakiegos czasu calkiem niezle na naiej zarabia... Co wlozyl to wyjal z zyskiem wiec skad takie argumenty u Ciebie? Fakt dla kibicow lipa ale jesli chodzi o strone biznesu to perfekt Gdyby tak zarzadzal Telefonika jak zarzadza Wisla to pewnie zyski by podwoil jak nie potroil
Ostatnio edytowane przez madziar : 14.03.2012 o godz. 00:10.