snyrting napisał(a):

|
Gdyby Cupiał zarządzał Telefoniką tak jak zarządza Wisła, to po dziś dzień, sprzedawałby kable na giełdzie w Balicach.
|
Przeciez Wisla zarzadza tak że juz od jakiegos czasu calkiem niezle na naiej zarabia... Co wlozyl to wyjal z zyskiem wiec skad takie argumenty u Ciebie

? Fakt dla kibicow lipa ale jesli chodzi o strone biznesu to perfekt

Gdyby tak zarzadzal Telefonika jak zarzadza Wisla to pewnie zyski by podwoil jak nie potroil
