Bunoza chyba najlepszy mecz w Wiśle.
Coraz bardziej mnie irytuje Nunez. Większości widze sie podoba, mnie denerwuje bo przy prawie kazdej akcji stara sie udowodnic przeciwnikowi ze jest lepszy od niego a to przepychając sie z nim a to probujac załozyc siatke badz jakis inny trick, przez co notuje masę strat, a na jego pozycji straty mogą dosc duzo kosztować o czym sie juz przekonaliśmy.
Kirm gra cały czas swoje, taktycznie bardzo dobry pracuje w defensywie no ale dalej nie potrafi kopać.
Czarek Wilk w kazdym meczu zostawia w ....e zdrowia, jak bedzie miał lepszego partnera na pomocy ktory bedzie kreował grę, bedzie dobrze, bo Czarek ma wszystko poza techniką użytkową vide bardzo często gra na dwa a nie na raz przez co akcja traci na szybkości.
Mamy obronę nie mamy ataku, no ale czym sie przejmować w końcu w Polsce od zawsze "najważniejsze zero z tyłu"
O Meliksonie jak pisałem że ....eczka to mnie wyśmiewano...
