Lukasz napisał(a):

|
Już odpowiadam: zatrudniając Stana i Roberta dał gość jakieś nadzieje na normalność, którą nota bene żyło się całkiem dobrze ponad rok. Patrząc na Bednarza i Probierza jakoś ciężko mi nawet myśleć co z tego duetu będzie.
|
A on im płacił pensje i dawał kasę na tranfery ? czyli czy to do niego należała ostateczna decyzja kto, jak i gdzie oraz za ile ? To taki pół prezes
