Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17817
Stary 14.03.2012, 00:00
Eternit napisał(a):Wyświetl post
Pareiko
Diaz- koniec wypożyczenia
Lamey
Paljic
Nunez- koniec wypożyczenia
Jirsak
Sobolewski
Biton- koniec wypożyczenia

Tak to wygląda jeżeli chodzi o cały skład. Chyba nikogo nie pominąłem.
Z czego: Paljić, Nunez, Jirsak i Biton do pożegnania bez żalu moim zdaniem.

Diaz - jeśli Belgowie krzykną sobie za niego koło 1 mln, 1,2 mln zł to warto go kupić, bo za tyle porównywalnego lewego obrońcy/w razie potrzeby stopera nie znajdziemy.
Lamey - tutaj wiele zależy od Burego, jeśli na wiosnę pokaże, że można na niego liczyć, jako na solidnego rezerwowego, to nie będzie potrzeby przedłużać kontraktu z Lameyem.
Sobolewski - jeśli nie przedłużymy umów z Jirsakiem i Nunezem zostajemy na środku pomocy z Wilkiemi Gargułą, więc w takim przypadku jak najbardziej przedłużać. Jest jeszcze Chrapek, ale nawet jeśli miałby odpalić, to i tak jest potrzebny przynajmniej jeden środkowy pomocnik.
Pareiko - sprawa jest prosta, albo ściągam uznanego bramkarza, albo zostaje Serioża.

---

Jeśli się nie mylę, to w ten weekend startuje pierwsza liga, tak? Więc małe podsumowanie jak wygląda sytuacja naszysz asów z zaplecza (oraz Burligi):

Burliga (24l.): do Ruchu przyszedł kompletnie nie przygotowany i pierwsze mecze rozgrywał w ME. Po dobrym meczu w PP zagrał 8 meczów z rzędu w pierwszym składzie, po czym przyszedł czas na pauzę za kartki i przyszedł czas na ostatni mecz ligowy w pierwszym składzie - 1-1 ze Śląskiem. Dwie ostatnie kolejki to wchodzenie z ławki na ostatnie minut. Gra w drużynie lepszej od Wisły, ale ostatnio wygryzł go Djokić, jeśli dobrze pamiętam co dobrze nie świadczy niestety. Zawalił też parę bramek, jedną strzelił. Na pewno nie jest gorszy od Paljicia - to można stwierdzić od razu, podobnie jak to, że nie jest to materiał na zawodnika pierwszego składu.
Gol v. Cracovia:
http://www.youtube.com/watch?v=Rsvno...eature=related

Nalepa (19l.): także Ruch, ale Radzionków. Przyszedł do Cidrów przed 4 kolejką i od tego czasu zagrał w 11 meczach od pierwszej minuty, i raz pojawił się na boisku z ławki, w 4 kolejce właśnie, ponadto jeden mecz pauzował za 4 żółtka. Na 15 możliwych zagrał w 12. Łatwo zdobył miejsce w pierwszym składzie, ale trzeba zwrócić uwagę na to, że w Ruchu nie ma ani jednego obrońcy z ekstraklasową przeszłością. Gorszą defensywą mogą się pochwalić tylko ekipy ze strefy spadkowej, ale biorąc pod uwagę, że średnia wieku obrońców Ruchu to 20,7 lat. Nie będę zdziwiony, kandydat do gry w pierwszym składzie, zwłaszcza, że doświadczeniem już przebija Michała Czekaja

Skołorzyński (21l.) i Kowalski (26l.): rezerwowi w Niecieczy, gdzie zebrała się całkiem mocna ekipa. Z zawodników znanych z ekstraklasy w obronie grają: Mysona, Baran, Kowalski (Łukasz)... Niestety nie świadczy to o nich zbyt dobrze, bo jak wiemy wyżej wymienieni to w najlepszym wypadku przeciętni wyrobnicy. Kowal pewnie znajdzie sobie zatrudnienie w Zabrzu, albo innym GKSie, bo na tyle umiejętności ma. Skołorzyński... pewnie znowu pójdzie na wypożyczenie i będzie walczył o szansę.

Na koniec został Michał Chrapek (20l.): Michał jest najmłodszym piłkarzem Kolejarza, odkąd przyszedł tylko raz zszedł z boiska inaczej niż w okolicach 85 minuty. Solidny kandydat na miejsce Jirsaka w przyszłej rundzie.
Bramka w meczu z Wisłą Płock (pierwsza):
http://www.youtube.com/watch?v=k9R8x4LQES4
Gol + asysta przeciwko Polkowicom:
http://www.youtube.com/watch?v=PGawGN2iVG4

(ciężko znaleźć skróty na których cokolwiek widać )
Ostatnio edytowane przez vote-for-mikey : 14.03.2012 o godz. 00:07.
.
Odpowiedz cytując