Wyświetl pojedynczy post
alpol34
Banita
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 13.03.2012, 23:51
a mi zalzey na wynikach i sukcesach ale ogolnie szkoda Błasaja bo chciałas cos zrobic w wisle, moze byc to psuniecie zabojcze!!!!