Temat
:
Bogdan Basałaj nie jest już prezesem Wisły.
Wyświetl pojedynczy post
alpol34
Banita
Od: 03.2012
Offline
#
101
13.03.2012, 23:51
a mi zalzey na wynikach i sukcesach ale ogolnie szkoda Błasaja bo chciałas cos zrobic w wisle, moze byc to psuniecie zabojcze!!!!
alpol34
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez alpol34