Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 13.03.2012, 23:50
Wracamy na stare śmieci, pogratulować.

Gdyby Cupiał zarządzał Telefoniką tak jak zarządza Wisła, to po dziś dzień, sprzedawałby kable na giełdzie w Balicach.
Co takiego się stało przez te ostatnie pół roku co uzasadniałoby wyrzucenie trenera, prezesa i dyrektora sportowego (nie oszukujmy się, Valckx też już poleciał)?

Ja już nawet nie mam siły tego komentować. Dziwi mnie tylko to, że jeszcze znajdują się naiwni, którym zwolnienie Basałaja wydaje się dobrym pomysłem.