Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 13.03.2012, 23:47
qchar90 napisał(a):Wyświetl post
Pablo84, otoz to
w zarzadzie jako prezes ktos w stylu Wilczka/Hellera, dyrektor sportowy pewnie Jacek Bednarz
cos czuje ze po Euro do nas trafi Franek Smuda
a na boisku beda nas raczyc swoimi umiejetnosciami Piechy,Pazdany i inne ligowe gwiazdki wazne ze Wisla bedzie Polska
ta, bo sponsorzy walą do nas drzewiami i oknami
...
pooojebaaałem cytaty, ale nie chce mi sie poprawiac, chodzilo o sponsora na koszulki...
Ostatnio edytowane przez JrQ- : 13.03.2012 o godz. 23:49.