Temat
:
Bogdan Basałaj nie jest już prezesem Wisły.
Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline
#
1
13.03.2012, 23:47
qchar90
napisał(a):
Pablo84, otoz to
w zarzadzie jako prezes ktos w stylu Wilczka/Hellera, dyrektor sportowy pewnie Jacek Bednarz
cos czuje ze po Euro do nas trafi Franek Smuda
a na boisku beda nas raczyc swoimi umiejetnosciami Piechy,Pazdany i inne ligowe gwiazdki
wazne ze Wisla bedzie Polska
ta, bo sponsorzy walą do nas drzewiami i oknami
...
pooojebaaałem cytaty, ale nie chce mi sie poprawiac, chodzilo o sponsora na koszulki...
Ostatnio edytowane przez JrQ- : 13.03.2012 o godz. 23:49.
JrQ-
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do JrQ-
Odwiedź stronę domową użytkownika JrQ-!
Znajdź inne posty napisane przez JrQ-