|
To co sie dzieje od pewnego czasu w tym klubie naprawde zaczyna wręcz męczyć.
Sam juz nie wiem jaka droga idzie Wisla,skoro Cupial nie dal kasy na szkółke itd,to nie dziwie sie ze ktokowliek przyjdzie na stanowisko prezesa nie bedzie mial tak naprawde nic do powiedzenia.
Basalaj mail duze plany,ale teraz widac ze nic nie mogl.
Mialo byc po Europejsku,byl trener,dyrektor z Holandii
i teraz znowu tabula rasa
Dokad ty zmierzasz WIsło?
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 13.03.2012 o godz. 23:47.
|