Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 13.03.2012, 23:43
To co sie dzieje od pewnego czasu w tym klubie naprawde zaczyna wręcz męczyć.

Sam juz nie wiem jaka droga idzie Wisla,skoro Cupial nie dal kasy na szkółke itd,to nie dziwie sie ze ktokowliek przyjdzie na stanowisko prezesa nie bedzie mial tak naprawde nic do powiedzenia.
Basalaj mail duze plany,ale teraz widac ze nic nie mogl.

Mialo byc po Europejsku,byl trener,dyrektor z Holandii

i teraz znowu tabula rasa

Dokad ty zmierzasz WIsło?
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 13.03.2012 o godz. 23:47.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI