Wyświetl pojedynczy post
zybert77
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 13.03.2012, 23:41
Taxu napisał(a):Wyświetl post
Brak kasy, długi, wojna po między starymi znajomymi w Wiśle
normalnie tragedia, na szczęście jest bunkier przy R22... można się schować i śnieżkami obrzucać agresorów