Temat
:
Bogdan Basałaj nie jest już prezesem Wisły.
Wyświetl pojedynczy post
zybert77
Senior Member
Od: 09.2010
Offline
#
4
13.03.2012, 23:41
Taxu
napisał(a):
Brak kasy, długi,
wojna
po między starymi znajomymi w Wiśle
normalnie tragedia, na szczęście jest bunkier przy R22... można się schować i śnieżkami obrzucać agresorów
zybert77
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zybert77
Znajdź inne posty napisane przez zybert77