Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17816
Stary 13.03.2012, 23:40
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Podtrzymuje moją opinię, że nie ma sensu już liczyć na Meliksona. Co mecz to uraz i chyba chce jak najszybciej stąd odejść, bez niepotrzebnej kontuzji. Lub druga opcja, gość nie nadaje się do uprawiania sportu, człapie,bo w Polsce inaczej się nie gra i co chwila łapie uraz! Kiedy on zagrał dwa pełne mecze pod rząd ?
Dzis aż prosilo się o kogoś w środku kto by piłkę dobrą zagrał i nie było takiej osoby. Ciężko oczekiwać tego od Jirsaka czy Garguły, a po to jest Melikson tyle, że wiecznie mu coś jest.
wiecznie coś mu jest? drugi uraz złapał
to chyba Tobie coś jest, ale to już chyba nieuleczalne, bo raz wg Ciebie jest wspaniale, a raz chuujowo
zdecyduj sie, bo zachowujesz sie jak panienka
Odpowiedz cytując