Marszałek napisał(a):

Podtrzymuje moją opinię, że nie ma sensu już liczyć na Meliksona. Co mecz to uraz i chyba chce jak najszybciej stąd odejść, bez niepotrzebnej kontuzji. Lub druga opcja, gość nie nadaje się do uprawiania sportu, człapie,bo w Polsce inaczej się nie gra i co chwila łapie uraz! Kiedy on zagrał dwa pełne mecze pod rząd ?
Dzis aż prosilo się o kogoś w środku kto by piłkę dobrą zagrał i nie było takiej osoby. Ciężko oczekiwać tego od Jirsaka czy Garguły, a po to jest Melikson tyle, że wiecznie mu coś jest.
|
wiecznie coś mu jest? drugi uraz złapał
to chyba Tobie coś jest, ale to już chyba nieuleczalne, bo raz wg Ciebie jest wspaniale, a raz chuujowo
zdecyduj sie, bo zachowujesz sie jak panienka