|
Odszedł Basałaj wraca Wilczek lub Pilch. Miał jeden z nich zacząć od lipca skoro Basałaj się pospieszył sadzić należy że i powrót jednego z nich (prawdopodobnie Wilczek jednak) się przyspieszy. I tak na chłodno na jakie efekty, zmiany liczycie? Odszedł jeden prezes wraca drugi. Naprawdę liczycie że ta zmiana spowoduje nagle jakościowy skok w Wiśle. Bo po wypowiedziach niektórych rozemocjonowanych osób mam wrażenie że to dla nich info roku. Wiecie jak będzie różnica? Taka tylko że nie będzie się nazwisko rymowało ze sp... Żebyśmy naprawdę odczuli zmiany w Wiśle musiałoby dojść do większych zmian niż zastąpienie jednego prezesa innym.
|